HAKKIMIZDA - Antalya iphone uzman servis-Antalya iphone tamir-Antalya cep telefonu tamir

HAKKIMIZDA

Demirkale İletişim olarak Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine yıllardır kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet veren firmamız Apple Uzman Servis adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekten memnuniyet duymaktayız. Özellikle iphone markası başta olmak  üzere tüm anakartaların onarımını 12 ay garantisi ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. 

Antalya bölgesinin yanında Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz. iphone grubunda anakart onarımı, face id onarımı, orta tuş onarımı, ekran değişimi, kamera onarımı, sıvı teması, kırık ön cam, kırık dokunmatik ekran gibi hizmetlerimizin yanında aşağıdaki markalarda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz markalarımız: 

iPhone – İPad –Samsung-Huwaei gibi Her Türlü Cep Telefonu Tablet ve Akıllı Cihazların Tamir ve Teknik Servisi ,iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, New iPad, iPad Mini, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S , iPhone 6S Plus, iPhone 7 , iPhone 7 Plus, iPhone SE , iPhone 8 , iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, 

Menüler